Strona głównaPielęgnacja ogrodów

StoneStudio zajmuje się zarówno pielęgnacją ogrodów jak i utrzymaniem terenów zieleni. Aby dopasować ofertę do różnorodnych potrzeb naszych Klientów, proponujemy kilka pakietów pielęgnacyjnych:

Pakiet MAX - to usługa kompleksowej pielęgnacji ogrodu przez cały sezon. Są to co tygodniowe wizyty, w czasie których wykonujemy usługi pielęgnacyjne darni trawników (koszenie, odchwaszczanie, nawożenie, aeracja, wertykulacja), regulację koron drzew, sezonowe przycinanie i formowanie krzewów (w tym żywopłotów), ochronę roślin (opryski ochronne, chemiczne i mechaniczne zwalczanie chwastów, zwalczanie szkodników i chorób roślin), zabiegi pielęgnacyjne i rewitalizujące roślinność ogrodową (nawożenie, przycinanie, usuwanie obumarłej szaty roślinnej) oraz porządkowe prace sezonowe (odchwaszczanie, sprzątanie liści, zabezpieczenie roślin przed zimą, wiosenne porządki w ogrodzie). Wykupując ten pakiet, Klient nie musi wykonywać w swoim ogrodzie żadnych prac związanych z jego utrzymaniem.

Pakiet FULL - zawiera wszystkie wymienione w pakiecie MAX usługi, z wyjątkiem koszenia i grabienia trawnika, a także pielenia chwastów. Daje to możliwość współuczestniczenia w życiu ogrodu.

Pakiet STANDARD - to trzy wizyty w sezonie (na początku wiosny, w lecie i pod koniec jesieni), podczas których wykonujemy pielęgnację niezbędną do utrzymania ogrodu w danej porze roku, a więc uruchomienie, regulacja i zamknięcie systemu nawadniającego, wertykulacja, aeracja, przygotowanie roślin do wiosny i zimy, nawożenie wiosenne i letnie, przycinanie roślin, ewentualnie drobne naprawy. Ten pakiet skierowany jest do pasjonatów ogrodnictwa, którzy na bieżąco tworzą piękno w swoim ogrodzie i potrzebują pomocy jedynie w pracach wymagających specjalistycznej wiedzy oraz sprzętu.

Pakiet SENIOR - przygotowaliśmy specjalnie dla emerytów potrzebujących pomocy w podstawowych czynnościach ogrodniczych  w promocyjnej cenie.

Oprócz podanych wyżej pakietów, proponujemy także wybrane usługi wykonywane w zakresie ustalonym indywidualnie z Państwem. Prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów.